Paperback

€ 13,99

Op werkdagen voor 23:00 besteld, volgende dag thuisbezorgd
Gratis bezorging van al uw bestellingen
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 10 januari 2021
Koop lokaal, ook online!
{{promotion.PromotionName}}

Dwarsligger 630 is Perfecte resten van Helen Fields

De ideale thriller voor fans van Mo Hayder, M.J. Arlidge en Samuel Bjørk.

Het is zijn eerste werkdag bij de Schotse politie en Luc Callanach krijgt meteen het onderzoek naar de moord op een advocate toegewezen. Luc wil zijn nieuwe team en directe collega Ava Turner graag laten zien wat hij waard is, maar de moordenaar is een geduchte tegenstander die zijn sporen vakkundig weet uit te wissen. Dan wordt opnieuw een succesvolle vrouw ontvoerd, en ook haar lot is gruwelijker dan Luc zich ooit had kunnen voorstellen…

Perfecte resten is het eerste deel van een verslavende serie, met in de hoofdrollen Luc Callanach en Ava Turner.

Reacties van lezers:

"Het is geen whodunit thriller, maar hoe en wanneer krijgen ze de dader te pakken en waarom doet hij dit? Gecombineerd met een vlotte schrijfstijl wil je deze thriller echt niet wegleggen." - Linda op Hebban.nl

"Het verhaal wordt vanuit twee perspectieven geschreven. De ene keer vanuit Luc Callanach en de andere keer vanuit de moordenaar. Als lezer weet je dus al wie de moordenaar is, maar omdat de moordenaar zo meedogenloos is en zo zorgvuldig zijn sporen opruimt, wil je door blijven lezen om erachter te komen wanneer Callanach erachter komt wie de moordenaar is." - Mariëlle op Hebban.nl

ISBN
9789049807627
Vorm
Paperback
Uitgever
Dwarsligger
Druk
2e
Verschenen
26-09-2019
Taal
Nederlands
Pagina's
720 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr3 : libris