VGratis bezorging in NL en BE vanaf € 15,-*

VGratis afhalen en retourneren in ruim 180 Libris- en Blz.-boekhandels

VOp werkdagen voor 23.00 uur besteld, morgen bezorgd

Harmon General
ISBN
9781732338616
Uitgever
Kimberly Fish
Verschenen
21-05-2018
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
Genre
Mediadragers
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Harmon General ebook: EPUB

Misfits and Millionaires, #2

Reeks: Misfits and Millionaires

Fans of Pam Jenoff, Susan Elia MacNeal, and Anita Quinn will want to read the second book in a sparkling WWII Historical Fiction series: Harmon General. In this spy thriller, Lane Mercer, now a semi-retired spy, and her frenemy/senior spy with the OSS, Emmie Tesco, have to solve a mystery of who is behind thievery of malaria-fighting developments within the laboratory of U.S. Army hospital, Harmon General—as well as discover the mastermind behind the sale of this information to the Nazi's. For agents with their skill set the mission should be routine, but their maneuvers are complicated when sources reveal their enemy is one of their own—a rogue agent bent on terminating Lane. Second-chance romances, unexpected allies, and a Texas homecoming celebration complicate Lane's mission to keep a lid tightly over her history. Plans to reinvent herself are thwarted, proving that, sometimes, taking on the past is the only way prevent biological warfare on U.S. troops, not to mention, save her sanity.

€4,49
Exemplaren:
Ebook
Prijs:
€ 4,49
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris