VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Wounds of Honour: Empire I
ISBN
9780340920329
Uitgever
HODDER & STOUGHTON
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2010
Taal
Engels
Bladzijden
406 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Romans
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Wounds of Honour: Empire I

The first in a new thriller trilogy set in the Roman Empire, for fans of Conn Iggulden, Simon Scarrow and Andy McNab. Stationed on Hadrian's Wall in the 2nd century, Marcus Valerius Aquila has to prove his worth by leading a century in the front line of a brutal, violent war
€15,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris