VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Dans der levenden
ISBN
9789401606738
Uitgever
Xander Uitgevers B.V.
Druk vanaf
1e
Taal
Nederlands
Bladzijden
335 pp.
Bindwijze
ebook EPUB met digitaal watermerk
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dans der levenden ebook: EPUB met watermerk

Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Frans als Duits. De Franse geheime dienst ziet in hem de ideale spion en geeft hem de naam van een overleden Duitser. Hij gaat op in zijn nieuwe rol en lijkt al snel niet meer te weten wat goed of kwaad is. Of speelt hij een virtuoos spel waarbij zelfs de lezer zich verbijsterd afvraagt wat feit is en wat fictie? De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans
€9,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 9,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris