VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 180 Libris- en Blz.- boekhandels

Mijn leven na jou
ISBN
9789402313253
Uitgever
Boekerij
Druk vanaf
1e
Verschenen
13-06-2019
Taal
Nederlands
Bladzijden
297 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mijn leven na jou ebook: EPUB met watermerk

Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden. Graeme Simsion, auteur vanHet Rosie project

Voor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo Moyes

Het leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Maar het vliegtuig crasht. Chip heeft geen schrammetje, Maggie een dwarslaesie

Als Maggie bijkomt in het ziekenhuis, hoort ze dat ze misschien nooit meer zal kunnen lopen, en dat is het begin van een lange weg, vol tegenslagen, maar ook vol hoop. Ze leert dat de nieuwe Maggie misschien anders is dan ze zich had voorgesteld, maar dat ze sterker is dan ze ooit had kunnen denken, en dat je steun en liefde op de meest onverwachte plekken kan tegenkomen.


De pers over Katherine Center

Sympathieke personages die het gevecht aangaan met de problemen die het leven op hun pad gooit. Een wijs boek dat alle tekenen van een bestseller vertoont. Booklist

Dit is niet alleen een verhaal over een familietragedie, het is vooral een les om zoveel mogelijk uit het leven te halen. Publishers Weekly

€11,99
Exemplaren:
Ebook
Prijs:
€ 11,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris