Alleen voor jou
ISBN
9789052861043
Uitgever
Boekerij
Taal
Nederlands
Bindwijze
Luisterboek MP3
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Alleen voor jou luisterboek

Als een gezin alles verliest, hoe vindt het dan de weg terug naar geluk?

Een onweerstaanbaar verhaal over liefde, verlies en hoop;  voor de lezers van Nicholas Sparks en David Nicholls
Rob Coates kan zijn geluk niet op. Hij deelt zijn leven met Anna, zijn dierbare vrouw, ze wonen in een prachtig huis in Londen, en dan is er nog het belangrijkste: Jack, hun zoon, die ervoor zorgt dat elke dag een feestje is. Maar dan gaat het mis. Anna is ervan overtuigd dat er iets niet in orde is met Jack. Na een lange reeks doktersbezoeken blijkt ze gelijk te hebben, en het leven van de familie Coates wordt een opeenstapeling van onzekerheden en moeilijke beslissingen.
Het ondenkbare gebeurt, en in de tijd die volgt brengt Rob zijn dagen door als een slaapwandelaar, niet in staat zijn verdriet, schuldgevoel en zelfmedelijden los te laten. Maar hij is vastbesloten vrede te sluiten met het noodlot en zich een weg terug te vechten naar het leven.
Alleen voor jou is hartverscheurend en recht uit het leven gegrepen, en zal ervoor zorgen dat je alles wat je hebt én wat je ooit hebt verloren, nog meer gaat waarderen.

Vroege lezersreacties op Alleen voor jou:
'Zowel ontroerend teder als nietsontziend eerlijk. Alleen voor jou is een verhaal dat me zal bijblijven.' Isabel Ashdown, auteur van  Mijn kleine zusje
'Hartverscheurend, verwoestend en complex.'
'Allnutt schetst een gevoelig en hartverscheurend portret van een vader.'
'Dit boek zal je hart breken, maar het ook weer repareren. Allnutt schrijft met mededogen.'
'Een dappere en intense roman.'
'Een adembenemend boek dat een perfecte beschrijving geeft van de vreugde en pijn die komt kijken bij liefhebben.'

€14,99
Exemplaren:

Audiobook

Prijs:
€ 14,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 21.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris