VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 180 Libris- en Blz.- boekhandels

Het lied van de waterval
ISBN
9789032514846
Uitgever
De Fontein Romans & Spanning
Druk vanaf
1e
Verschenen
21-10-2015
Taal
Nederlands
Bladzijden
397 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Het lied van de waterval ebook: EPUB met watermerk

Voor fans van Sarah Lark en Leila Meacham is Het lied van de waterval, het derde deel in Sofia Casparis serie die begon met In het land van de koraalboom en De baai van de flamingos, een absolute must read! In dit derde boek van deze familiesaga die zich afspeelt in het Argentinië van de negentiende eeuw, vieren Clarissa en Javier hun huwelijksdag met een uitstapje naar de watervallen van Iguazú. De dag eindigt echter in een nachtmerrie: Clarissa verliest haar echtgenoot, zijn familie, hun thuis en haar tot nu toe zorgeloze leven. Op datzelfde moment is arts Robert Metzler op een jungle-expeditie en vindt aan een rivieroever het bewusteloze lichaam van Clarissa. Als ze bijkomt, kan ze zich niets herinneren van wat er is gebeurd
€9,99
Exemplaren:
Ebook
Prijs:
€ 9,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris