Let op! Ondanks dat we op werkdagen en op zondag 22 december (extra bezorgdag op maandag 23 december) bestellingen voor 23.00 uur dezelfde dag nog aanleveren bij PostNL, kan een klein gedeelte van de pakketjes vertraging oplopen door drukte bij PostNL. Wil je er zeker van zijn dat je je cadeau op tijd in huis hebt? Ga dan naar de boekhandel waar heel veel boeken gewoon op voorraad liggen! Check hier de voorraad in de boekhandel!


 

De afdeling
ISBN
9789022588697
Uitgever
Boekerij
Druk vanaf
2e
Verschenen
09-01-2020
Taal
Nederlands
Bladzijden
352 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers & misdaad
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

De afdeling

Hannah komt terecht in een psychiatrisch ziekenhuis, een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten…

Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty

Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt?

Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handelingen hebben verstrekkende gevolgen en zorgen ervoor dat haar leven volledig op z’n kop komt te staan. Ze belandt op de gesloten afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis – een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten...

De artsen houden vol dat het elke keer om zelfmoord gaat, maar Hannah weet dat ze liegen. Hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft na de afschuwelijke daad die zij zelf heeft gepleegd? En misschien nog belangrijker: hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft voordat de moordenaar weer toeslaat?

De pers over De afdeling

‘Een intrigerende psychologische thriller. Barstensvol spanning.’ The Mirror

‘Steekt met kop en schouders boven de rest uit.’ Daily Mail

‘Een psychologische thriller van een auteur die een meester is in het opbouwen van spanning.’ The People

‘Op het gebied van psychologische thrillers zijn er maar weinig auteurs beter dan Tammy Cohen. Dit is haar beste boek ooit!’ Red Magazine

‘Hield me in het duister tot aan de laatste briljante plottwist.’ Woman and Home

Verwacht 9-1-2020
€12,50
Exemplaren:
Nieuw
Prijs:
€ 12,50
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
Levertijd:
Nog niet verschenen Beschikbaar vanaf 9-1-2020
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

Klik hier voor een leesfragment

VGratis bezorging t/m 26-12-2019

VGratis afhalen en retourneren in ruim 180 Libris- en Blz.-boekhandels

VOp werkdagen voor 23.00 uur besteld, morgen bezorgd

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen worden t/m 26 december 2019 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris