Alle boekbestellingen worden t/m 22 december gratis verzonden binnen Nederland en België

 

Across the Sea (Volume Three)
ISBN
9781536529012
Uitgever
Roja Publishing
Taal
Engels
Bladzijden
0
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Across the Sea (Volume Three) ebook: EPUB

Reeks: Across the Sea

Rachel Verano came to London, England to become a painter but instead is working long hours every night in a back-street bar and her dreams seem increasingly unreachable.A fiercely independent woman, Rachel immediately resists the approaches of enigmatic Billionaire Edwin Waterman. But try as she might, and despite her belief that she could never give herself to any wealthy man... she cannot ignore the fact that in his presence the world seems to open up before her.The more Rachel spends time with Edwin, the more she feels herself falling for the rich, handsome, dangerous, mysterious man...Is she falling under his powerful spell?Rachel continues to meet new men around London. But something is missing. Something she can't quite understand. And that is the simple fact that none of them make her feel the way Edwin does...Fans of Bella Andre, Rachel Gibson, and Kristan Higgins will love this quirky romance series with strong, independent woman and sexy alpha heroes.Note: Parts of Across the Sea were previously published as Rachel and the Billionaire.
€0,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 0,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

Libris Boeken Top 3

In de boekhandel en online verkopen we heel veel boeken. Welke boeken zijn er het meest over de toonbank gegaan? Hier vind je de 3 best verkochte boeken op het gebied van literatuur, spanning, non-fictie en kinderboeken. Wil je liever per genre de boeken top 10 bekijken of de ebook top 10? Dat kan! 

Bekijk alle top 10 lijsten

Boeken in het Nieuws

Bij onder meer De Wereld Draait Door, Pauw, Jinek, Koffietijd, RTL Late Night, Met Het Oog op Morgen én in de bekende dagbladen en tijdschriften worden regelmatig boeken besproken en gerecenseerd. Libris zet ze op een rijtje: de laatst besproken als eerste en handig ingedeeld naar medium.

Alle Boeken in het Nieuws

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris