VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Trail of Fear (Jimmy Rezaire #1)
ISBN
9781479405831
Uitgever
Wildside Press LLC
Verschenen
11-06-2015
Taal
Engels
Bladzijden
174 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trail of Fear (Jimmy Rezaire #1) ebook: EPUB met Adobe-DRM

The game was up. Jimmie Rezaire knew it, but he was sure that his carefully laid plans would enable him to escape. They were complete to the last detail; nevertheless every second was valuable. His pals must shift for themselves; even Viv, much as he hated to leave her. Then an unforeseen delay occurred. A lost minute put disaster only a step away. For twenty-four desperate hours, Jimmie evaded pursuit. Every minute prolonged the agony and raised the threat of discovery. Jimmie could match wits with anyone, but he could not match muscle. Sheer adventure, a crescendo of excitement, and hair-raising suspense crowd along the Trail of Fear, the long flight in the dark. A crime novel in the tradition of Bulldog Drummond and Arsene Lupin!
€4,63
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 4,63
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris