VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Foolproof
ISBN
9781429984812
Uitgever
Tom Doherty Associates
Verschenen
22-12-2009
Taal
Engels
Bladzijden
304 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
The morning of 9/11 Brenda Grant and Daniel Henderson met for coffee before going to their software firm in the World Trade Center. That casual act saved them from the Twin Towers' collapse, even as their friends and Brenda's fiance were killed and their company obliterated.Founding their own software security firm, they never forgot that morning of horror. Grant and Henderson then establish a clandestine division inside their company committed to covertly tracking down global terrorists. In a search involving Washington DC, Egypt, Italy and Turkey, they expose a plot to hijack a US presidential election, rig voting machines, and topple democracies worldwide.Foolproof is a global thriller in the tradition of Tess Gerritson, Catherine Coulter, and Linda Howard. At the Publisher's request, this title is being sold without Digital Rights Management Software (DRM) applied.
Niet leverbaar

Dit artikel wordt niet, of niet meer, door onze leveranciers aangeboden. Je kunt het dan ook niet via de webshop bestellen.

Wel kun je, via de link "Vraag de boekhandel", de boekhandel vragen of zij dit artikel nog op voorraad hebben, er aan kunnen komen, of een alternatief beschikbaar hebben.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris