VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Dying to Sin
ISBN
9780007243440
Uitgever
Harper Collins Paperbacks
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2008
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers & misdaad
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dying to Sin

The supremely atmospheric new Peak District thriller from the award-winning author of }Scared To Live{, }The Dead Place{ and }One Last Breath{. Detectives Diane Fry and Ben Cooper investigate the deaths of 2 bodies found at an isolated farm, seemingly buried years apart. Will appeal to fans of Reginald Hill, Peter Robinson and Ian Rankin. 'Clever,
€20,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 20,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 5 tot 7 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris