VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Tyrant
ISBN
9780752883922
Uitgever
ORION PAPERBACKS
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2008
Taal
Engels
Bladzijden
470 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers & misdaad
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
A thrilling historical adventure bringing the turbulent era of Alexander's conquest of the classical world to life, with memorable characters and intriguing plots. For fans of Scarrow and Iggulden; the sequel }Tyrant: Storm Of Arrows{ is also published this month
€15,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris