VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

The Secret Letters
ISBN
9781785760495
Uitgever
Bonnier Publishing Fiction
Verschenen
06-10-2016
Taal
Engels
Bladzijden
320 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

The Secret Letters

A heartbreaking story of love and loss

A truth buried for over forty years.A love that lasted a lifetime.Rose Pepper has kept her wartime past a secret for decades. Forty years ago, she fled communist Prague and left behind the love of her life.Now in her sixties and with two daughters, Rose discovers a bundle of unopened letters sent to her by her lost love, hidden beneath her home. Confronted with the possibility of facing up to her past, she decides it's finally time to go back to where her story began and uncover the truth buried for so long in Prague . . .From the author of Map of Stars comes a heartbreaking story of love and hope, secrets and lies. Perfect for fans of Kathryn Hughes and Leah Fleming.
Niet leverbaar

Dit artikel wordt niet, of niet meer, door onze leveranciers aangeboden. Je kunt het dan ook niet via de webshop bestellen.

Wel kun je, via de link "Vraag de boekhandel", de boekhandel vragen of zij dit artikel nog op voorraad hebben, er aan kunnen komen, of een alternatief beschikbaar hebben.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris