VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Graybar Hotel
ISBN
9781786891112
Uitgever
CANONGATE BOOKS
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2017
Taal
Engels
Bindwijze
Hardcover Hardback
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Graybar Hotel

A gritty, unflinching and deeply moving collection of stories by a debut writer currently serving a life sentence in Michigan's prison system. His stories form a vivid portrait of prison life, painted from behind bars. Curtis Dawkins does for the prison system what Phil Klay's Redeployment did for the army. Will appeal to fans of Chuck Palahniuk, Junot Díaz and George Saunders.
€22,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 22,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 5 tot 7 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris