VGratis bezorgd vanaf € 15,-*

VGratis afhalen en retourneren in ruim 180 Libris- en Blz.-boekhandels

VOp werkdagen voor 23.00 uur besteld, morgen bezorgd

The Healer
ISBN
9780062662132
Uitgever
HarperTeen
Verschenen
09-10-2018
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
Genre
Mediadragers
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

The Healer ebook: EPUB met Adobe-DRM

A gorgeous and heartrending novel about love, family, and faith, perfect for fans of Laura Ruby, John Corey Whaley, and Jandy Nelson.

Marlena Oliveira has—mysteriously, miraculously—been given the power to heal all kinds of ailments. People around the world believe she is a saint. But it all comes at a price. Because of her power, she’ll never be able to live a normal life. And the older she gets, the more trapped she feels.

Then she meets Finn, a boy who makes her want to fall in love. For the first time, she begins to doubt her power—and herself. Is her gift worth all she must give up to keep it? And who would—or could—she be without it?

“I couldn’t put it down—The Healer is a tonic.”—Gregory Maguire, New York Times bestselling author of Wicked and Hiddensee

€11,65
Exemplaren:
Ebook
Prijs:
€ 11,65
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris