Alle boekbestellingen worden t/m 22 december gratis verzonden binnen Nederland en België

 

Lie in Wait
ISBN
9781785760594
Uitgever
Bonnier Publishing Fiction
Verschenen
25-08-2016
Taal
Engels
Bladzijden
400 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lie in Wait ebook: EPUB met Adobe-DRM

A dark and gripping crime thriller

A dark, addictive thriller, ingeniously plotted with a twist that will make you gasp, LIE IN WAIT is perfect for readers of Angela Marsons or Rachel Abbott.A man is dead. A woman is missing. And the police have already found their prime suspect... Owen Hall drives into a petrol station to let his passenger use the facilities. She never comes back - and what's more, it seems she never even made it inside.When Owen raises a fuss, the police are called - and soon identify Owen himself as a possible culprit - not least because they already have him in the frame for another more sinister crime.Owen's always been a little different, and before long others in the community are baying for his blood. But this is a case where nothing is as it seems - least of all Owen Hall...See what readers are already saying about LIE IN WAIT"An exciting, twisty read that had me hooked from the first page . . . a brilliant summer read." Lisa Hall, #1 Bestselling author of Between You and Me"This is one incredibly clever novel" Bibliomaniac"A psychological thriller in the purest sense . . . Deeply satisfying" Cleopatra Loves Books"Deserves to be read in one sitting . . . His books are some of the best I've ever had the pleasure to read" The Quiet Knitter"A really clever and complex story. Immensely entertaining" Goodreads review
€7,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 7,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

Libris Boeken Top 3

In de boekhandel en online verkopen we heel veel boeken. Welke boeken zijn er het meest over de toonbank gegaan? Hier vind je de 3 best verkochte boeken op het gebied van literatuur, spanning, non-fictie en kinderboeken. Wil je liever per genre de boeken top 10 bekijken of de ebook top 10? Dat kan! 

Bekijk alle top 10 lijsten

Boeken in het Nieuws

Bij onder meer De Wereld Draait Door, Pauw, Jinek, Koffietijd, RTL Late Night, Met Het Oog op Morgen én in de bekende dagbladen en tijdschriften worden regelmatig boeken besproken en gerecenseerd. Libris zet ze op een rijtje: de laatst besproken als eerste en handig ingedeeld naar medium.

Alle Boeken in het Nieuws

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris