VBoekbestellingen t/m 26-12-2018 gratis thuisbezorgd

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

A Stay Against Confusion
ISBN
9780060956684
Uitgever
HARPER COLLINS
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2002
Taal
Engels
Bladzijden
288 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Literaire non-fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

A Stay Against Confusion

Essays on Faith and Fiction

Writting in the tradition of Flannery O'Connor and Andre Dubus, the author explores the relationship between faith and fiction, arguing that literature is a powerful medium for experiencing and understanding mystery. Reprint.
€17,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 17,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 8 tot 10 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen worden t/m 26 december 2018 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris