VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Everless
ISBN
9780062838865
Uitgever
Harper Collins US
Druk vanaf
1e
Verschenen
02-01-2018
Taal
Engels
Bladzijden
368 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Diversen
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Everless

In the kingdom of Sempera, time is currency—extracted from blood, bound to iron, and consumed to add time to one’s own lifespan— the rich aristocracy tax the poor to extend their own lives by centuries. Red Queen meets Downton Abbey in this first book of an epic fantasy duology, perfect for fans of Kendare Blake and Stephanie Garber.
€12,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 12,95
Verkrijgbaar in
Van Ditmar Webshop
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 1 tot 2 werkdagen.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 12,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 5 tot 7 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris