VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Dead Water
ISBN
9781848878907
Uitgever
Atlantic Books
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2012
Taal
Engels
Bladzijden
343 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Thrillers & misdaad
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dead Water

A powerful novel from the author of }The Weight Of Numbers{, which spans 80 years and features airship crashes, polar bear attacks, tsunamis, modern day piracy, toxic cold war secrets, a djinn and much more. With appeal for fans of David Mitchell, Tom McCarthy, Thomas Pynchon and Neal Stephenson. 'It is unlikely there will be finer fiction written
Niet leverbaar

Dit artikel wordt niet, of niet meer, door onze leveranciers aangeboden. Je kunt het dan ook niet via de webshop bestellen.

Wel kun je, via de link "Vraag de boekhandel", de boekhandel vragen of zij dit artikel nog op voorraad hebben, er aan kunnen komen, of een alternatief beschikbaar hebben.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris