VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Kill Order
ISBN
9781912382026
Uitgever
PublishDrive
Verschenen
25-09-2017
Taal
Engels
Bladzijden
356 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kill Order ebook: EPUB met Adobe-DRM

Reeks: Maggie Black

Deadly. Beautiful. On the run.When secret agent Maggie Black agrees to protect the Mayor of London, she thinks she's in for a boring night of babysitting. The simple job gets a lot more complicated when an assassin arrives and takes out the Mayor, framing Maggie as the killer.Unable to explain the evidence against her, Maggie is branded a traitor and hunted by the very people she once fought beside. With no one to turn to, Maggie relies on the one person who has always had her back-herself.From the hidden nightclubs of Madrid, to the dark streets of Moscow, Maggie must delve into the depths of the criminal underworld to unearth the truth, and fast. Because time is running out and the enemy is closer than she thinksKILL ORDER is the first gripping installment to the Maggie Black thriller series, and the perfect read for fans of Lee Child and James Patterson.Get your copy of KILL ORDER today and discover the action-packed world of Maggie Black.
€4,46
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 4,46
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris