Alle boekbestellingen worden t/m 22 december gratis verzonden binnen Nederland en België

 

The Incorruptibles
ISBN
9780575123465
Uitgever
Victor Gollancz
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2015
Taal
Engels
Bladzijden
306 pp.
Bindwijze
Paperback Paperback
Genre
Fantasy
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

The Incorruptibles

On the edges of the Empire, life is hard - and men must be harder. Gritty fantasy perfect for fans of Abercrombie's RED COUNTRY or Mark Lawrence's PRINCE OF THORNS, this book is one of Gollancz's lead debuts. In the contested and unexplored territories at the edge of the Empire, a boat is making its laborious way up stream. Riding along the banks are the mercenaries hired to protect it - from raiders, bandits and, most of all, the stretchers, elf-like natives who kill any intruders into their territory. In the boat the drunk governor of the territories is with a mysterious, beautiful young woman who is the key to peace between warring nations and survival for the Empire, and when a callow mercenary saves the life of the Governor on an ill-fated hunting party, the two groups are thrown together.
€15,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 4 tot 6 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

Libris Boeken Top 3

In de boekhandel en online verkopen we heel veel boeken. Welke boeken zijn er het meest over de toonbank gegaan? Hier vind je de 3 best verkochte boeken op het gebied van literatuur, spanning, non-fictie en kinderboeken. Wil je liever per genre de boeken top 10 bekijken of de ebook top 10? Dat kan! 

Bekijk alle top 10 lijsten

Boeken in het Nieuws

Bij onder meer De Wereld Draait Door, Pauw, Jinek, Koffietijd, RTL Late Night, Met Het Oog op Morgen én in de bekende dagbladen en tijdschriften worden regelmatig boeken besproken en gerecenseerd. Libris zet ze op een rijtje: de laatst besproken als eerste en handig ingedeeld naar medium.

Alle Boeken in het Nieuws

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris