VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

The Maker of Entropy (The Dying World, #3)
ISBN
9781386334835
Uitgever
John Triptych
Verschenen
17-10-2017
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

The Maker of Entropy (The Dying World, #3) ebook: EPUB

Reeks: The Dying World

The third book in this action packed series reaches a stunning climax as the world's hidden secrets are finally revealed.

Miri and Zeren lead an expedition into the lost trading routes of the Unknown Regions. In these strange lands they encounter disparate tribes ruled by a domineering Khanate in the midst of an internal struggle, one that could decide the fate of the known world. With an unseen force guiding him, Rion's quest to finally unearth his true origins leads them all towards an ultimate confrontation with the Maker of Entropy, a living god of immense power.

Do not miss this new release in the ongoing sci-fi series The Dying World. If you are a fan of planetary romance and out of this world adventure in the tradition of Edgar Rice Burroughs, Jack Vance, Ursula K Le Guin, Dune, and Star Wars, then have a look at this latest release by John Triptych!

€2,49
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 2,49
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris