VGratis bezorging in NL en BE vanaf € 15,-*

VGratis afhalen en retourneren in ruim 180 Libris- en Blz.-boekhandels

VOp werkdagen voor 23.00 uur besteld, morgen bezorgd

Verboden verleiding
ISBN
9789022334720
Uitgever
Manteau
Druk vanaf
1e
Verschenen
06-11-2017
Taal
Nederlands
Bladzijden
160 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Verboden verleiding

Louise Elsschot en de prijs van succes

'Verboden verleiding' gaat verder waar de succesvolle film 'Verborgen verlangen' is geëindigd.

Het gaat Louise Elsschot voor de wind: het boek 'Verborgen verlangen' is een immens succes, ze heeft een eigen schoenenzaak, vormt een
gelukkig koppel met uitgever Vincent Van Brakel en verwacht haar eerste kindje. Maar al snel blijkt dat een leven in de schijnwerpers ook een schaduwkant heeft.
Wanneer Louise een belangrijke rol krijgt in de langverwachte verfilming van het boek, gaat de bal aan het rollen. Nu ze eindelijk de kans krijgt om haar ambities waar te maken, slaagt ze er maar moeilijk in om die te verzoenen met haar nieuwe gezinsleven. En dan is er nog die zonderlinge man die haar sinds de Boekenbeurs lijkt te volgen. Hoelang zal ze haar geheim nog kunnen bewaren?

Een must read voor de fans van Louise Elsschot en Astrid Coppens!
Niet leverbaar

Dit artikel wordt niet, of niet meer, door onze leveranciers aangeboden. Je kunt het dan ook niet via de webshop bestellen.

Wel kun je, via de link "Vraag de boekhandel", de boekhandel vragen of zij dit artikel nog op voorraad hebben, er aan kunnen komen, of een alternatief beschikbaar hebben.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris