Alle boekbestellingen worden t/m 22 december gratis verzonden binnen Nederland en België

 

Styling Wellywood (Wellywood Romantic Comedy Series, #1)
ISBN
9781500376895
Uitgever
Wild Lime Books
Verschenen
13-06-2016
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Styling Wellywood (Wellywood Romantic Comedy Series, #1)

Reeks: Wellywood Romantic Comedy Series

28-year-old Jessica Banks does not want to be back in her New Zealand hometown one little bit. Goodbye exciting London, hello old-fashioned boredom.

And she's got a lot to deal with. There's her overbearing mother, her new fashion career, not to mention the sudden disappearance of her best friend. Thank goodness for Ben, her reliable, cute friend who always has a broad shoulder to cry on—at least when his gorgeous girlfriend isn't around.

Then sexy tennis pro, Scott bursts into her life, serving up a hot and steamy love match. But off the court Scott is running a different racket—one that might just open Jessica's eyes and heart.

With everything she ever wanted and feared in front of her, will Jessica finally find her way home?

A fun, "well written masterpiece" (Readers' Favorite), chick lit romp for fans of Sophie Kinsella and Marian Keyes.

"Part Bridget Jones's Diary and part Eat, Pray, Love" (Chick Lit Central), escape to beautiful New Zealand in this sexy, feel-good romantic comedy.

Book 1 in the Wellywood Romantic Comedy Series.

Wedding Bubbles (short story)

1. Styling Wellywood

2. Miss Perfect Meets Her Match

3. Falling for Grace


** Suitable for readers 18+**

€13,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 13,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

Libris Boeken Top 3

In de boekhandel en online verkopen we heel veel boeken. Welke boeken zijn er het meest over de toonbank gegaan? Hier vind je de 3 best verkochte boeken op het gebied van literatuur, spanning, non-fictie en kinderboeken. Wil je liever per genre de boeken top 10 bekijken of de ebook top 10? Dat kan! 

Bekijk alle top 10 lijsten

Boeken in het Nieuws

Bij onder meer De Wereld Draait Door, Pauw, Jinek, Koffietijd, RTL Late Night, Met Het Oog op Morgen én in de bekende dagbladen en tijdschriften worden regelmatig boeken besproken en gerecenseerd. Libris zet ze op een rijtje: de laatst besproken als eerste en handig ingedeeld naar medium.

Alle Boeken in het Nieuws

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris