VBoekbestellingen t/m 26-12-2018 gratis thuisbezorgd

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Bombay Bhel
ISBN
9781386955207
Uitgever
Loquent Press
Verschenen
12-01-2017
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bombay Bhel ebook: EPUB

Like the city's ubiquitous snack food, Bombay Bhel blends a variety of ingredients to serve up glimpses of life among the Goan and Anglo-Indian communities—minorities in one of the world's most cosmopolitan cities. The interlinked stories are set in the late twentieth century, before a wave of anticolonialism crested across India and resulted in the city's rechristening.

A schoolboy's loyalty to a street vendor is tested when the vendor disappears without notice. A grandmother prepares to begin a new chapter in her life. Bombay's tangled web of bureaucracy threatens the livelihood of an ex-serviceman. Each story in this debut collection offers a taste of the rhythm and verve of Bombay life.

Fans of Jhumpa Lahiri or Rohinton Mistry will enjoy this collection.

€3,49
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 3,49
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen worden t/m 26 december 2018 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris