Alle boekbestellingen worden t/m 22 december gratis verzonden binnen Nederland en België

 

Cell 7
ISBN
9781471405617
Uitgever
Bonnier Publishing Fiction
Verschenen
22-09-2016
Taal
Engels
Bladzijden
400 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Cell 7 ebook: EPUB met Adobe-DRM

The reality TV show to die for. Literally

Reeks: Cell 7

Should she live or should she die? You decide.A heart-stopping thriller perfect for fans of THE HUNGER GAMES and DIVERGENT.An adored celebrity has been killed. Sixteen-year-old Martha Honeydew was found holding a gun, standing over the body.NOW JUSTICE MUST PREVAIL.The general public will decide whether Martha is innocent or guilty by viewing daily episodes of the hugely popular TV show Death is Justice, the only TV show that gives the power of life and death decisions - all for the price of a premium rate phone call.Martha has admitted to the crime. But is she guilty? Or is reality more complicated than the images we are shown on TV?Praise for Cell 7:'Up there as one of the year's best YA books' The Sun'A ticking time bomb of book' Maximum Pop'A modern classic for those who like their future served up with a generous slice of dystopia' The Book Bag
€7,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 7,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

Libris Boeken Top 3

In de boekhandel en online verkopen we heel veel boeken. Welke boeken zijn er het meest over de toonbank gegaan? Hier vind je de 3 best verkochte boeken op het gebied van literatuur, spanning, non-fictie en kinderboeken. Wil je liever per genre de boeken top 10 bekijken of de ebook top 10? Dat kan! 

Bekijk alle top 10 lijsten

Boeken in het Nieuws

Bij onder meer De Wereld Draait Door, Pauw, Jinek, Koffietijd, RTL Late Night, Met Het Oog op Morgen én in de bekende dagbladen en tijdschriften worden regelmatig boeken besproken en gerecenseerd. Libris zet ze op een rijtje: de laatst besproken als eerste en handig ingedeeld naar medium.

Alle Boeken in het Nieuws

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris