VT/m 22 december gratis verzending

 VGratis cadeautas bij elke bestelling

 V€ 5,- boektegoed cadeau vanaf € 25,-

La Fortuna en Tus Manos
ISBN
9780061712555
Uitgever
VIDA PUBL
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-01-2009
Taal
Spaans
Bladzijden
407 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Management, Economie & Communicatie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

La Fortuna en Tus Manos

Cambia Tu Vida Financiera y Alcanza la Verdadera Felicidad

In the tradition of Your Money or Your Life comes a new book that helps the reader identify the type of relationship they have with their cash and provides a plan to gain both financial security and peace of mind--no matter what their resources.
€14,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 14,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen worden t/m 22 december 2017 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris :