VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Dog Gone!
ISBN
9781512403459
Uitgever
EgmontUSA
Verschenen
25-02-2014
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dog Gone! ebook: EPUB met Adobe-DRM

Good Crooks Series, Book 2

Reeks: Good Crooks

A funny, silly new series perfect for fans of Dav Pilkey and Tony Abbott. Mary Amato is a star of state master and children's choice lists and returns to the age category of her popular Riot Brothers chapter book series with this new venture. When their parents steal a Hollywood star (a white poodle) to hold it for ransom, our young heroes leap into action. Too bad the spoiled star will not raise a paw to help. Barks and howls will be the result of anyone reading Book Two of Good Crooks.
€14,47
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 14,47
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris