VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

The Lost Prince
ISBN
9781512403695
Uitgever
EgmontUSA
Verschenen
14-04-2015
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

The Lost Prince ebook: EPUB met Adobe-DRM

Seaborne Series, Book 1

Reeks: Seaborne

Middle-grade adventure readers will love this fresh take on classic pirate tropes. Fans of Percy Jackson and The Chronicles of Egg will enjoy Dean Seaborne's adventures on the sea. Dean Seaborne is thrown off his ship by the Pirate King and given one last chance to redeem himself before he meets Davy Jones's locker. He has to spy on the Pirate King's biggest rival, Gentleman Jack Harper, and find the treasure hidden on the mysterious island of Zenhala. Once on Zenhala, Dean finds that the inhabitants of the island think he is the lost prince who went missing 13 year ago. In order to fulfill his mission for the Pirate King, Dean undergoes intense and fantastical trials to prove he is the lost prince. But the longer Dean stays on the island, the more he questions his mission.
€19,47
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 19,47
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris