VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Hissy Fitz
ISBN
9781512403619
Uitgever
EgmontUSA
Verschenen
06-01-2015
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Hissy Fitz ebook: EPUB met Adobe-DRM

A popular middle-grade writer moves to chapter books with this humorous tale about a cat that makes Grumpy Cat seem cheerful. Perfect for fans of Geronimo Stilton and Dog Diaries. Hissy Fitz lives with some two-legged creatures who are destined to serve him in every possible way and understand his every whim. Sadly, these creatures are sorely lacking in their skills. For one thing--they touch him when they want to touch him. Don't they know that the two-legged are there for him to touch when he wants to--meaning when he wants food? Petting wakes him up! They speak to him--don't they know the two-legged should be seen--so Hissy knows where to order food--and not heard! It's becoming intolerable. What is this irascible cat to do?
€15,28
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 15,28
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris