VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Odd, Weird & Little
ISBN
9781512403848
Uitgever
EgmontUSA
Verschenen
28-01-2014
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Odd, Weird & Little ebook: EPUB met Adobe-DRM

Readers who love Andrew Clements, Dan Gutman, Gordon Korman, and Tom Angleberger will find this charming, funny, easy-to-read middle-grade novel from the beloved Patrick Jennings an absolute hoot!When the new kid joins his class, Woodrow agrees with his schoolmates--Toulouse is really weird. He's short - kindergarten short - dresses in a suit like a grandpa, has huge eyes, and barely says a word. But Woodrow isn't exactly Mr. Popularity. The frequent target of the class bully himself, he figures that maybe all Toulouse needs is a chance. And when the two are put together in gym to play volleyball, they make quite the team. Toulouse can serve, set, and spike like a pro. He really knows how to fly around the court. But when the attention and teasing switch back to Woodrow, he learns that the new kid is great at something else: being a friend.Full of heart and laughs, Odd, Weird, and Little is another winner from the author of the state-list favorite, Guinea Dog.
€15,43
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 15,43
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris