Psychotherapie en psychoanalyse zijn overbekende termen geworden; of echter de begrippen die door deze termen gedekt worden even bekend zijn is op zijn minst twijfelachtig. Huelsenbeck tekent hier de moderne geneeswijzen in de psychiatrie tegen de achtergrond van hun ontstaan in de 18e en 19e eeuw. Het werk van o.a. Freud, Adler en Jung en van Karen Horney, Fromm en Sullivan wordt kritisch besproken. De invloed van Husserls fenomenologie en van de existentie- filosofie wordt nagegaan. Tenslotte wordt ook aandacht besteed aan de invloed van bepaalde wijsgerige inzichten die in verband met de moderne atoomtheorie zijn opgekomen en die via denkers als Jaspers en Whitehead ook een stempel hebben gedrukt op de psychotherapie.
Huelsenbeck heeft hier een helder en begrijpelijk overzicht gegeven voor de leek die de begrippen achter de termen wil kennen en die wil weten hoe zij ontstaan zijn.
Huelsenbeck heeft hier een helder en begrijpelijk overzicht gegeven voor de leek die de begrippen achter de termen wil kennen en die wil weten hoe zij ontstaan zijn.
€14,99
Exemplaren:
Nieuw
Prijs:
€ 14,99
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 1 tot 2 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is.
Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.
Loading...