VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Her Other Life
ISBN
9781386649595
Uitgever
Write Free
Verschenen
17-09-2017
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Her Other Life ebook: EPUB

What if?

Sarah Willis doesn't have to wonder what if. She can see another version of herself in the mirror living a parallel life. She knows everything she's missing out on, and what mistakes to avoid making.

As she grows older, Sarah becomes dissatisfied with her life and envious of all that Other Sarah has.

Risking her teaching career and her heart, Sarah seeks to make their parallel lives converge, only to discover everything she wants can be found outside of her own reflection.

Her Other Life is the literary fiction debut of contemporary romance author, Stacey Wallace. Fans of Liane Moriarty's Big Little Lies and Aimee Bender's The Particular Sadness of Lemon Cake will enjoy this novel.

€5,99
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 5,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris