VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Windwitch
ISBN
9781447282334
Uitgever
Pan Macmillan
Verschenen
12-01-2017
Taal
Engels
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Windwitch ebook: EPUB met Adobe-DRM

Witchlands Series, Book 2

Reeks: Witchlands

The second novel in the Witchlands series, Windwitch is the action-packed sequel to Truthwitch, and is perfect for fans of Sarah J. Maas.Sometimes our enemies become our only allies...The Windwitch Prince Merik is presumed dead after a lethal explosion. However, he's scarred but alive, and determined to expose his sister's treachery. Yet on reaching the royal capital, he's shocked to find refugees fleeing conflict. Merik haunts the streets, fighting for the weak – sparking rumours of the Fury, a disfigured demigod who dispenses justice.While searching for Safi, Iseult is cornered by the Bloodwitch Aeduan. She proposes a deal: she'll return what was stolen from him if he locates the Truthwitch. Yet unknown to Iseult, there's a bounty on her head – and Aeduan intends to claim it. Meanwhile, Safi and the Marstoki Empress survive a shipwreck, then find themselves among brigands. And their captors plan to unleash war upon the Witchlands . . .
€8,82
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 8,82
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris