VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Happy Days of the Grump
ISBN
9781786580160
Uitgever
Bonnier Publishing Fiction
Verschenen
21-09-2017
Taal
Engels
Bladzijden
256 pp.
Bindwijze
ebook EPUB
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Happy Days of the Grump ebook: EPUB met Adobe-DRM

The feel-good bestseller perfect for fans of A Man Called Ove

A funny, uplifting and life-affirming tale of grumpiness perfect if you loved books like Eleanor Oliphont is Completely Fine,Rachel Joyce's The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry or Ruth Hogan's The Keeper Of Lost ThingsMaybe there's a little grump in all of us . . .The Grump, at eighty years old, is more focused on death than life; building his own coffin and keen to write his will in ink - who can trust technology, after all? - he knows that everything was much better in the old days. But when the Grump finds himself in hospital after falling down his basement steps, his life passes before his eyes. Thinking of the people closest to him and reflecting on the changes to the world, he starts to see the things a little differently. But can an old Grump learn new love?With warm humour and a loving look at family and relationships, The Happy Days of the Grump is sure to bring a smile to even the grumpiest faces.
€7,49
Exemplaren:
Ebook

Prijs:
€ 7,49
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr1 : libris