VBoekbestellingen gratis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Seven days in summer
ISBN
9780593076873
Uitgever
Gardners
Druk vanaf
1e
Verschenen
01-06-2017
Taal
Engels
Bladzijden
272 pp.
Bindwijze
Overig Hardback
Genre
Literaire fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Seven days in summer

The gorgeous, summery new novel from Marcia Willett - perfect for fans of Trisha Ashley, Lucy Diamond and Carole Matthews. Praise for Marcia Willett: 'A genuine voice of our times' The Times 'Riveting, moving and utterly feel-good' Daily Mail
€25,95
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 25,95
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 5 tot 7 werkdagen.
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris