VGratis bezorging in NL en BE vanaf € 15,-*

VGratis afhalen en retourneren in ruim 180 Libris- en Blz.-boekhandels

VOp werkdagen voor 23.00 uur besteld, morgen bezorgd

De schoonmoeder
ISBN
9789402313772
Uitgever
Boekerij
Druk vanaf
1e
Verschenen
09-10-2019
Taal
Nederlands
Bindwijze
ebook EPUB met digitaal watermerk
Genre
Romantische fictie
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

De schoonmoeder ebook: EPUB met watermerk

‘Sally Hepworth slaagt erin onze gemeenschappelijke aanleg voor liefde en humor te verenigen.’ Graeme Simsion, auteur van Het Rosie project

Voor de lezers van Liane Moriarty en Megan Abbott

Vanaf het moment dat Lucy haar schoonmoeder Diana ontmoet, weet ze dat het nooit echt zal klikken. Als voorvechtster van vrouwenrechten geniet Diana veel aanzien en ze is zeer beleefd en keurig. Maar ze is ook heel afstandelijk, en absoluut niet de schoonmoeder op wie Lucy had gehoopt. Andersom lijkt Diana zich ook een andere ideale schoondochter te hebben voorgesteld.

Tien jaar later wordt Diana dood aangetroffen. Naast haar ligt een briefje waarin staat dat ze niet meer verder kon met haar door kanker verwoeste lichaam. Maar als de autopsie plaatsvindt blijkt dat Diana helemaal geen kanker had. Wel zat er gif in haar bloed. Wat is er gebeurd? En wie weet er meer van? De breekbare familieverhoudingen, onderhuidse spanningen en lang verborgen geheimen komen langzaam aan de oppervlakte.


Over de boeken van Sally Hepworth

‘Perfect voor fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes, en voor alle leesclubs.’ Library Journal

‘Een hartverscheurend prachtig liefdesverhaal.’ People

‘Lezers zullen naar het einde van deze intelligente roman snellen om de waarheid te achterhalen.’ Publishers Weekly

‘Hepworth weet heel goed hoe ze een boeiend plot moet schrijven.’ New York Journal of Books

€12,99
Exemplaren:
Ebook
Prijs:
€ 12,99
Verkrijgbaar in
Online
Voorraad:
-
Levertijd:
Direct te downloaden
Dit is een digitaal leesproduct. Na betaling van de bestelling, kunt u een digitaal boek meteen op een computer of daarvoor geschikte ereader lezen. Door op "Afrekenen" te klikken ziet u af van uw herroepingsrecht en stemt u in met directe levering. U kunt een digitaal boek dus niet ruilen of annuleren.

Loading...

.
Waarom Libris.nl
Boekbestellingen worden t/m 26 december 2019 GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Ruim 180 aangesloten Libris- en Blz.-boekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris