Tips van Den Boer

Tip 1

Onder de paramariboom

Johan Fretz

€ 19,99
Johannes Fretz is een Nederlander. Dat hij gemengd bloed heeft, is hem tot nu toe nauwelijks opgevallen; vooral anderen lijken zich tegenwoordig dr

Tip 2

Hoe heette de hoedenmaker?

Loeki Zvonik

€ 18,99
Didier en Hermine beleven aan de universiteit van Gent een kortstondige affaire. Twaalf jaar later zorgt het toeval ervoor dat zij voor een congre

Tip 3

Kindsoldaat

Oscar van den Boogaard

€ 24,99
De ontrafeling van een familiegeschiedenis Kindsoldaat is een epos over twee voorname Nederlandse families op de grens met Duitsla

Tip 4

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld

€ 19,99
‘De avond is ongemak’ van Marieke Lucas Rijneveld is het schrijnende verhaal van een gereformeerd boerengezin dat wordt getroffen door de dood van een

Tip 5

De rode dageraad

Simon Sebag Montefiore

€ 19,99
Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De gesch

Tip 6

De bloemen van Jan Siebelink

Jan Siebelink

€ 24,99
Jan Siebelink is de schepper van vele onvergetelijke personages. Maar als stille getuigen zijn er in al zijn romans en verhalen ook altijd de bloemen
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris