Paperback Paperback

€ 12,50

Afwijkende levertijd: 1 tot 2 werkdagen.
Gratis bezorging van al uw bestellingen
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren tot 10 januari 2021
Koop lokaal, ook online!
Direct af te halen bij Van der Meulen's Boekhandel
{{promotion.PromotionName}}

Perfect for fans of Dan Brown, Robert Harris and Scott Mariani
ISBN
9780008379186
Vorm
Paperback Paperback
Uitgever
Harper Collins UK
Verschenen
20-08-2020
Taal
Engels
Pagina's
450 pp.
Genre
Thrillers & misdaad
Geen recensies beschikbaar.
pro-mbookslibr2 : libris