Onze keus

Op zoek naar een nieuw boek, maar weet u niet welke u moet kiezen? Op deze pagina vindt u een aantal boeken die wij kunnen aanraden.

Olga's keus

Nog meer boekentips van Olga? Kijk dan hier.

De macht

De Macht

Naomi Alderman

€ 21,99
In ‘De macht’ van Naomi Alderman ontdekken vrouwen overal ter wereld dat zij de kracht bezitten. Met de minste vingerbeweging kunnen ze folterende pijnen veroorzaken, en zelfs doden. Ineens beseft iedere man op aarde dat hij de macht niet meer in handen heeft. De Dag van de Meisjes is aangebroken – maar waar houdt het op? ‘Een grote, onweerstaanbare en wereldomvattende thriller.’ – ‘The Guardian’ ‘Onweerstaanbaar. Een spiegel voor het hier en nu.’ – ‘Mail on Sunday’ ‘Een fascinerende kijk op hoe de wereld zou kunnen zijn als na duizenden jaren van seksisme de rollen werden omgedraaid. Ingenieus… verdient het om door iedere vrouw gelezen te worden (en trouwens ook door iedere man).’ – ‘The Times’

Arjans keus

Nog meer boekentips van Arjan? Kijk dan hier.

Wildernis

Wildernis

Jane Harper

€ 15,00
'Is Alice hier? Heeft ze het gehaald? Is ze veilig? In de chaos, in het donker was het onmogelijk om te zeggen wie van de vier vrouwen dit riep. Later, toen alles erger werd, zou ieder van hen beweren dat zij het was geweest...' Met enige tegenzin beginnen vijf vrouwen aan een zware, regenachtige trektocht. Slechts vier van hen bereiken de eindstreep. De tocht door het ruige achterland van Australië was bedoeld om de vijf collega's uit hun kantoorbubbel te halen en zo meer kracht en teamgevoel te creëren. Aaron Falk, agent bij de federale politie, is extra geïnteresseerd in de vermiste vrouw, Alice Russel. Ze is de klokkenluider in Falks onderzoek - en wist bepaalde geheimen. Over de firma waar ze werkte en over haar collega's. In plaats van over een trektocht met een hechte samenwerking als resultaat, krijgt Falk verhalen te horen over een tocht vol beschuldigingen, agressie en afbrokkelend vertrouwen. En hoe dieper hij in de verdwijningszaak duikt, hoe groter de gevaren lijken te worden...

Suus' keus

Nog meer boekentips van Suus? Kijk dan hier.

De winter voorbij

De winter voorbij

Isabel Allende

€ 19,99
New York, december 2015. De stad wordt geteisterd door een vreselijke sneeuwstorm. Door een bizar toeval kruisen drie mensen elkaars pad: een oudere Amerikaan, een Chileense van begin zestig en een jonge illegale immigrante. Ze raken tegen wil en dank verzeild in een soort roadmovie waarin ze zich moeten ontdoen van een lijk, een pistool en een auto. Tijdens deze bizarre tocht leren ze elkaar steeds beter kennen. Langzaam vallen – ook voor de lezer – alle puzzelstukjes op hun plaats. Opnieuw schreef Isabel Allende een onweerstaanbare pageturner zoals miljoenen lezers wereldwijd van haar verwachten. Een rijk en hartverwarmend verhaal vol liefde en verraad, en ironie over het oud worden, waarin ze kritiek op de intoleratie jegens migranten niet schuwt.

Sandra's keus

Nog meer boekentips van Sandra? Kijk dan hier.

De laatste magier

De laatste magiër

Lisa Maxwell

€ 19,99
Spannende fantasy die historie, mysterie, magie, tijdreizen en een vleugje romantiek combineert – voor de lezers van Michael Scott en Christopher Paolini In New York is magie allesbehalve uitgestorven. De Mageus – de laatsten die nog magische krachten hebben – leven in de schaduwen en verbergen wie ze zijn. Als ze Manhattan verlaten, verliezen ze hun krachten en worden ze voor altijd gevangen gehouden op het eiland. Soms overleven ze het niet... Esta is een getalenteerde dief, opgeleid om magische kunstvoorwerpen te stelen van de sinistere Orde. Met haar aangeboren talent om de tijd te manipuleren, kan Esta deze kostbare voorwerpen laten verdwijnen voordat de Orde zelfs maar beseft dat ze er is. Haar training bereidde haar voor op het ultieme doel: terugreizen in de tijd om een eeuwenoud boek te stelen dat de geheimen van de Orde bevat, voordat het vernietigd wordt en de Mageus een hopeloze toekomst tegemoet gaan. De pers over De laatste magiër ‘Een dik boek met een knaller van een einde: mis deze geweldige serie-opener niet.’ Kirkus Reviews ‘Dit boek verliest op geen enkel moment urgentie en lezers zullen met spijt de laatste pagina omslaan. Maxwells aandacht voor detail maakt het verhaal en het tijdsbeeld zo levendig.’ BCCB ‘De laatste magiër is een mix van historische fictie, romantiek, fantasy en magie. Het verhaal heeft een uitstekend plot met veel actie. Esta is een slimme en pittige vrouwelijke hoofdpersoon van wie alle lezers zullen gaan houden.’ Booklist ‘Maxwell bouwt haar wereld zorgvuldig op.’ Publishers Weekly

Roos' keus

Roos' keus

Nog meer boekentips van Roos? Kijk dan hier.

The reason you're alive

The Reason You´re Alive

Matthew Quick

€ 19,95
Dit is een Nederlandstalige uitgave met een Engelstalige titel.Als David Granger zijn BMW in de prak rijdt, komen de artsen erachter dat hij een hersentumor heeft. Omdat hij moet revalideren, belandt de meest politiek incorrecte Vietnamveteraan die ooit de literatuur is binnengewandeld in huis bij zijn zoon - de jongeman die hij met zijn politieke opvattingen tegen zich in het harnas heeft gejaagd.Tegelijkertijd heeft David af te rekenen met een schim uit het verleden - nog iedere dag is hij erop bedacht dat deze figuur, Clayton Fire Bear, hem komt vermoorden. David heeft namelijk iets wat aan Clayton Fire Bear toebehoort. En om het verleden eindelijk echt achter zich te laten, moet hij zijn Nemesis onder ogen komen...Humoristisch, politiek incorrect en zo eerlijk dat je hart breekt.

Amy's keus

Amy's keus

Nog meer boekentips van Amy? Kijk dan hier.

Allesbehalve oké

Allesbehalve oké

Laura Steven

€ 17,99
Hilarisch en scherpzinnige roman over cyberpesten en gevaren van internet.'Grappig, nietsontziend en schaamteloos op de best mogelijke manier.' - Louise O'Neill, auteur van Asking For ItIzzy O'Neill hier! Straatarme wees, ambitieuze cabaretier en Ongelooflijke Slet, als je de roddelsites tenminste mag geloven...Izzy had nooit verwacht dat ze op haar achttiende het slachtoffer zou zijn van een internationaal online-schandaal. Maar als expliciete foto's van haar met de zoon van een politicus online komen te staan, laten treiteraars niets van haar heel. Gewapend met een enorme bak nacho's en haar beste vriendin Ajita als steun en toeverlaat, probeert ze het van zich af te lachen. Maar als de dagelijkse slutshaming verergert, leert ze snel dat de wereld tienermeiden niet oké behandelt. Allesbehalve oké zelfs.De scherpe humor en schokkende realiteit maken van Alles behalve oké een gedurfd, onthullend en noodzakelijk boek.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr3 : libris