VBoekbestellingen gratis thuis bezorgd vanaf 15,- 

VGratis afhalen in de boekhandel

 VBinnen 14 dagen gratis retour bij ruim 100 boekhandels

Donker water
ISBN
9789022585115
Uitgever
Boekerij
Druk vanaf
1e
Verschenen
19-10-2018
Taal
Nederlands
Bladzijden
368 pp.
Bindwijze
Paperback
Genre
Literatuur
  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Reeks: Erika Foster (3)

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?


De pers over Het meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

€15,99
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Akerkhof
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Assen
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Dokkum
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Drachten
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Grote Markt
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Leeuwarden
Voorraad:
-
Levertijd:
Afwijkende levertijd: 1 tot 2 werkdagen.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Van der Velde Sneek
Voorraad:
Levertijd:
Direct af te halen in de boekhandel.
Exemplaren:
Nieuw

Prijs:
€ 15,99
Verkrijgbaar in
Centraal landelijk magazijn
Voorraad:
Levertijd:
Op werkdagen voor 23:00 besteld, volgende dag thuisbezorgd
* Voorraad uit het 'Centraal landelijk magazijn' is leverbaar vanuit een centraal logistiek centrum in Nederland, hiervandaan wordt het artikel naar de klant of de boekhandel gestuurd. De getoonde voorraad in de boekhandel wordt meerdere malen per dag bijgewerkt. Het kan echter voorkomen dat een artikel in de tussentijd uitverkocht is. Wilt u zeker weten dat een boek op voorraad is, verzoeken wij u contact op te nemen met de boekhandel.

Loading...

.
Waarom Libris
Boekbestellingen vanaf € 15,- GRATIS thuisbezorgd.
Kies uit meer dan een miljoen artikelen, waaronder ruim 25.000 Nederlandse ebooks.
Thuis bestellen en bezorgen of afhalen en betalen in de boekhandel.
Ruim 85.000 boeken op werkdagen voor 23.00 besteld, de volgende dag bezorgd
Volg uw bestelling via Track & Trace van PostNL
Bijna 100 aangesloten kwaliteitsboekhandels.
pro-mbookslibr2 : libris